naturazone.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Inteligentny Moduł Analizy Skóry
Uroda

Doradztwo na miarę wizyty u kosmetyczki – Inteligentny Moduł Analizy Skóry

Stworzyliśmy IMAS, by wprowadzić nową jakość w zakresie obsługi klienta internetowego sklepu z kosmetykami. Dzięki Inteligentnemu Modułowi Analizy Skóry sklep może zaoferować klientowi najwyższe standardy nie tylko w zakresie sprzedaży jakościowych produktów, lecz także w zakresie doradztwa produktowego. Poznaj możliwości IMAS i zwiększ sprzedaż w swoim sklepie.

Zakup internetowe jak stacjonarne? Zyskaj doradztwo produktowe na najwyższym poziomie

I to bez wychodzenia z domu! Wszyscy wiemy, że zakupy to nie zawsze łatwy proces. A szczególnie zakupy kosmetyczne. Tym bardziej te przez Internet. Duży wybór spośród wielu sklepów internetowych, marek kosmetycznych oraz produktów może wywoływać zawroty głowy i sprawiać, że ciężko zdecydować się na jedną rzecz, a tym bardziej wybrać tę najlepszą i najskuteczniejszą. Dlatego tak cenny jest kontakt z kosmetyczką lub doradcą w drogerii stacjonarnej, dzięki czemu można poznać kondycję i potrzeby swojej skóry oraz dobrać taki produkt, który sprawdzi się w 100 procentach. Niestety – taka konsultacja nie jest możliwa w przypadku zakupów przez Internet. Ale czy na pewno…?

IMAS – narzędzie internetowe, które zastąpi kosmetyczkę!

Poznaj Inteligentny Moduł Analizy Skóry i poczuj się jak podczas wizyty u specjalisty. Sztuczna inteligencja oparta na technologii Machine Learning wykonuje analizę skóry online na podstawie przesłanego zdjęcia (z zachowaniem prywatności i bezpieczeństwa i zgodnie z przepisami RODO) i na tej podstawie rekomenduje najlepszy produkt z całej oferty sklepu kosmetycznego. Jest to więc rozwiązanie korzystne zarówno dla sprzedawcy, jak i dla klienta.

Jakie korzyści może przynieść wyposażenie sklepu w moduł IMAS?

Nawet nie spodziewasz się, jak duże! A wszystko dlatego, że w Biostage rozumiemy potrzeby obydwu stron – dzięki temu udało nam się stworzyć nowatorskie narzędzie, które spełnia oczekiwania tak klienta, jak i sprzedawcy.

IMAS rekomenduje klientowi najlepszy dla niego produkt, dzięki czemu zwiększa jego zadowolenie z procesu zakupowego i obsługi oraz daje satysfakcję z trafnego wyboru. A to realnie przekłada się na sprzedaż i większy ruch w Twoim sklepie. W końcu zadowolony klient to najlepsza reklama i żadne działanie marketingowe nie będzie tak skuteczne, jak to, że klienci sklepu nie tylko chętnie do niego wrócą, lecz także polecą go znajomym!

Dlatego wtyczka IMAS to idealne narzędzie do Twojego sklepu internetowego z kosmetykami. Działa sprawnie, dlatego nie wywołuje zniecierpliwienia klientów, a moduł został zaprojektowany pod kątem UX i UI tak, aby każdy kolejny etap doświadczenia był przyjemny i zostawiał dobre wspomnienia. Działanie programu oparte jest na naszych autorskich algorytmach AI oraz ML, które dokładnie analizują rodzaj i kolor skóry na podstawie zdjęcia i cały czas się doskonalą, by stworzone rekomendacje były celne. Prosty model rozliczeń sprawia, że korzystanie z wtyczki w Twoim sklepie będzie opłacalne i widocznie zwiększy zysk ze sprzedaży.