naturazone.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

części Kuvings
Porady

Jakie części Kuvings można dokupić do wyciskarek?

Wyciskarka jest niezwykle przydatnym i chętnie wykorzystywanym w wielu domach akcesorium, dzięki któremu prowadzenie zdrowego stylu życia jest znacznie łatwiejsze. Aby jednak jej użytkowanie było jeszcze bardziej funkcjonalne, warto rozszerzyć oferowane możliwości i skorzystać z oferty marki Kuvings. Części zamienne, jakie posiada w swojej ofercie, pozwalają rozszerzyć spektrum zastosowań, spełniając tym samym jeszcze większe wymagania współczesnych klientów.

Co proponuje marka Kuvings?

Części zamienne, jakie w swoim asortymencie posiada producent, to akcesoria, dzięki którym zwiększenie możliwości posiadanego urządzenia będzie prostsze niż kiedykolwiek. Stanowią idealny dodatek do podstawowego wariantu i w zaledwie kilka chwil poszerzą zakres jego funkcjonalności.

Kuvings części to szeroka gama akcesoriów dodatkowych, które można dowolnie wybierać, uwzględniając własne potrzeby i preferencje. Jedną z chętniej wybieranych propozycji są mincery do wyciskarki. Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą skrywa się urządzenie, dzięki któremu możliwe będzie przyrządzenie mrożonych deserów czy gęstych past, takich jak tahini czy hummus. Ten znakomity dodatek pozwoli również cieszyć się smakiem własnoręcznie przygotowanego masła orzechowego, owocowo-warzywnych musów czy smoothie!

Jakie jeszcze części Kuvings pretendują do miana godnych polecenia? To z pewnością przystawki do wyciskania soków z owoców cytrusowych. Squeezery, gdyż tak się nazywają, to akcesoria, które ułatwią przyrządzenie soków z cytrusów oraz granatów. Są wygodne, ale co najważniejsze łatwe w obsłudze. Jedyne, co należy zrobić, to przymocować je do wyciskarki, a następnie przekroić na pół. Resztą zajmie się stożek squeezera, który dokładnie wyciśnie drogocenny sok – do ostatniej kropelki! A to wszystko nie przekraczając 50 obrotów na minutę. Dlaczego to takie ważne? Mianowicie dlatego, że zachowuje wszelkie enzymy, witaminy i fitosubstancje, które niestety tracone są przez urządzenia szybkoobrotowe.

Wysoka jakość wykonania akcesoriów marki Kuvings

Części zamienne, jakie oferuje producent, wyróżnia nie tylko duża różnorodność, ale również wysoka jakość wykonania. Kuvings po raz kolejny udowodnił, że trwałość i odporność na uszkodzenia nie skrywa przed nim żadnych tajemnic. Tworząc akcesoria do wyciskarek, zadbał o bezpieczeństwo, ale również wykorzystanie mocnego tritanu, któremu nie straszne żadne, nawet najbardziej intensywne użytkowanie.