naturazone.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

styl dworkowy
Dom

Projekty domów w stylu dworkowym

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na budowę domu i jest to bardzo dobre rozwiązanie w wielu przypadkach. Jednak warto w odpowiedni sposób dopasować projekt domu do swoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. W ostatnich latach dość popularne stały się domy w stylu dworkowym. Warto poznać ich najlepsze projekty.

Dom w gaurach

Styl dworkowy z całą pewnością obejmuje bardzo zróżnicowane projekty domów. Wśród nich można na przykład wymienić dom w gaurach, który cieszy się sporą popularnością wśród osób w różnym wieku i o różnych preferencjach. Dom w gaurach to dom jednorodzinny parterowy. Jego powierzchnia wynosi około sto trzydzieści metrów kwadratowych i składają się na nią takie pomieszczenia, jak pięć pokoi, kuchnia, łazienka, a także toaleta, spiżarnia, kotłownia, a także garderoby oraz pomieszczenie gospodarcze. Zostało również specjalne przygotowane miejsce pod kominek, co jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem.

Dom pod jarząbem

Kolejnym projektem domu w stylu dworkowym z całą pewnością jest dom pod jarząbem, który prezentuje się niezwykle korzystnie. Powierzchnia tego rodzaju budynku wynosi około sto dziesięć metrów kwadratowych. Składają się na nią takie elementy, jak cztery pokoje, kuchnia oraz łazienka. Oprócz tego w domu pod jarząbem można również znaleźć garderoby, spiżarnię, kotłownię oraz miejsce przygotowane pod kominek. Dom pod jarząbem to fantastyczny projekt lokalu mieszkalnego w stylu dworkowym.

Dom pod osiką

Wśród różnych projektów domów w stylu dworkowym można również wymienić dom pod osiką. Dom pod osiką składa się z czterech pokoi, jednej kuchni oraz jednej łazienki. Oprócz tego można w nim również znaleźć jadalnię, spiżarnię, toaletę, kotłownię oraz strych, a także miejsce pod kominek. Przestrzeń domu liczy około sto pięćdziesiąt metrów kwadratowych. Dlatego będzie idealnym rozwiązaniem dla każdej rodziny i warto się nad nim zastanowić.

Dom w lotosach

Dom w lotosach to kolejny projekt domu w stylu dworkowym, który bardzo dobrze się prezentuje. Powierzchnia tego rodzaju domu jest niewielka i liczy jedynie około osiemdziesiąt metrów kwadratowych. Składają się na nią takie pomieszczenia, jak trzy pokoje, kuchnia, łazienka, a także kotłownia, spiżarnia oraz miejsce pod kominek. Warto zastanowić się nad wyborem tego projektu, jeśli pragnie się wybudować dom w stylu dworkowym, który będzie się bardzo korzystnie prezentować. Dom w lotosach sprawdzi się na pewno idealnie w przypadku każdej rodziny z dziećmi, dlatego dobrze jest się na niego zdecydować.