O firmie

Wyspani żyją dłużej

 

FTM Group - Producent materacy

Misją firmy FTM Group jest zapewnienie zdrowego wypoczynku na produktach wykonanych w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Nasze materace zostały zaprojektowane w sposób spójny z anatomią naszego ciała i gwarantują komfortowy wypoczynek pod warunkiem dobrania właściwego modelu.

Każdy z nas ma inne preferencje i budowę kręgosłupa, dlatego w wyborze dedykowanego materaca pomogą Państwu specjalnie przeszkoleni przez nas Doradcy.

Założeniem linii Natura ZONE jest harmonia z naturalnym środowiskiem, dlatego tak ważne dla nas są komponenty, z których materace zostały wykonane.

FTM Group jako producent materacy używa wyłącznie produktów sprawdzonych pod względem jakości od zaufanych producentów, wszystko potwierdzone certyfikatami.

Produkty Natura ZONE są bezpieczne dla zdrowia i zostały wyprodukowane przy zachowaniu dbałości o otaczające nas środowisko.

Naszym zdaniem każdy z nas ma prawo do zdrowego i spokojnego wypoczynku. Linia materaców Natura ZONE została stworzona z myślą o wymagającym środowisku, w którym obecnie żyjemy. Materace Natura ZONE mają za zadanie niwelować stresogenne działanie czynników na nasze samopoczucie oraz zapewnić komfortowe i bezpieczne warunki do uzyskania najwyższej jakości snu.

Życzymy Państwu udanego wypoczynku!

Zespół FTM Group - producent materacy

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl