Materace sprężynowe

Wiele osób uważa, że materace sprężynowe to produkty przestarzałe, w związku z czym lepiej skupić się na innego rodzaju produktach, jeżeli zależy nam na wygodnym odpoczynku. Materace sprężynowe NaturaZONE udowadniają, że ta teza nie ma wiele wspólnego z prawdą.

Relax

Relax
Relax

Klasyczny wymiar relaksu dzięki zastosowaniu wysoce komfortowych materiałów w każdej części materaca. Daje to długotrwałe i równomierne podparcie. Idealna propozycja dla tych którzy lubią elastyczność strefowego materaca sprężynowego.

Zobacz więcej
Cena: 552,00 zł

Natural Active

Natural Active
Natural Active

Zastosowanie sprężyn Active Zone, wyprodukowanych w technologii „inteligentnej sprężystości”, nadaje materacowi wyjątkowych cech. Niezależnie od wagi użytkownika, materac zawsze zapewni odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, zmniejszy się ucisk na poszczególne części ciała, dzięki czemu poprawi się krążenie krwi.

Zobacz więcej
Cena: 695,00 zł

Massage

Massage
Massage

Anatomicznie przygotowane strefy zapewniają bardzo wysoki komfort i jakość wypoczynku. Zastosowanie warstwy profilowanej termo elastycznej pianki, zapewnia użytkownikowi rewelacyjne podparcie w każdej pozycji podczas snu. Specjalnie zaprojektowane profilowanie zmniejsza ucisk i dodatkowo ma właściwości masujące.

Zobacz więcej
Cena: 869,00 zł

Orto Dream

Orto Dream
Orto Dream

Odpowiedni dobór właściwości komponentów, które zostały użyte do produkcji materaca, gwarantuje anatomiczne podparcie kręgosłupa poprzez idealne dopasowanie się do ciała użytkownika. Dzięki temu poprawia się krążenie oraz ogólne samopoczucie.

Zobacz więcej
Cena: 872,00 zł

Comfort Strong

Comfort Strong
Comfort Strong

Połączenie komponentów najwyższej jakości zapewnia równomierny rozkład nacisku oraz bardzo dobre podparcie ciała. Właściwości te gwarantują użytkownikowi materaca zdrowy i regenerujący sen.

Zobacz więcej
Cena: 912,00 zł

Strong Natural

Strong Natural
Strong Natural

Optymalne wykorzystanie zarówno elastycznych jak i nadających twardość komponentów, sprawia że materac świetnie dopasowuje się do ciała użytkownika niezależnie od jego wagi. Wyjątkowym atutem tego materaca są wykorzystane do produkcji naturalne surowce, które blokują rozwój mikroorganizmów i ułatwiają wentylację, dzięki czemu materac ma cechy antygrzybiczne i antyalergiczne.

Zobacz więcej
Cena: 1 277,00 zł

Fit Natural

Fit Natural
Fit Natural

Połączenie naturalnych surowców z nowoczesną technologią gwarantuje jakość snu, która spełnia najwyższe oczekiwania. Zastosowanie trójwymiarowych borderów zapewnia swobodną cyrkulację powietrza co wspomaga właściwości antygrzybiczne oraz antyalergiczne materaca. Całość w połączeniu z najwyższej klasy pokrowcem zapewni bardzo wysoki komfort wypoczynku.

Zobacz więcej
Cena: 1 526,00 zł

Fit Exclusive

Fit Exclusive
Fit Exclusive

Idealny dla osób ceniących sobie połączenie odczucia komfortu i możliwości zadbania o swój kręgosłup. Wyprofilowana pod kątem anatomii górna warstwa termo elastyczna mająca właściwości masujące, w połączeniu z nowoczesnym wkładem sprężyn, daje równomierne podparcie dla całego ciała. Zastosowanie trójwymiarowych borderów zapewnia swobodną cyrkulację powietrza co wspomaga właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne materaca.

Zobacz więcej
Cena: 1 786,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl