Materace piankowe

Materace piankowe należą obecnie do najpopularniejszych. Wykonuje się je  z dobrej jakości pianki, którą cechują wysoka sprężystość oraz odporność na odkształcenia, dzięki czemu dorównują one jakością droższym, lateksowym odpowiednikom. Ponieważ pianka poliuretanowa stosowana w tego rodzaju materacach jest tworzywem łatwo dostępnym, którego cena nie jest zbyt wygórowana, to na produkt tego typu mogą pozwolić sobie praktycznie wszyscy.

Comfort Touch

Comfort Touch
Comfort Touch

Optymalne ułożenie najwyższej jakości pianek, które dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom, profilowaniu oraz specjalnie przygotowanym nacięciom, gwarantują idealne podparcie dla ciała niezależnie od jego wagi czy też ułożenia. Innowacyjne nacięcia w piance środkowej jak i odpowiednie profilowanie pianki wierzchniej zaprojektowane zostały aby maksymalnie zwiększyć odczucie komfortu. Materac ten zapewnia luksusowy i spokojny odpoczynek.

Zobacz więcej
Cena: 2 104,00 zł

Soft Bliss

Soft Bliss
Soft Bliss

Strefowo nacinany rdzeń materaca w połączeniu z piankami termo elastycznymi o różnych gęstościach, gwarantuje wysoki komfort wypoczynku. Dzięki takiej konfiguracji materaca, pianki termo elastyczne idealnie dopasowują się do sylwetki użytkownika, natomiast strefowy rdzeń dba o utrzymanie kręgosłupa we właściwej pozycji.

Zobacz więcej
Cena: 1 388,00 zł

Comfort Bliss

Comfort Bliss
Comfort Bliss

Strefowo nacinany rdzeń materaca w połączeniu z warstwami nadającymi twardość, gwarantuje wysoki standard wypoczynku. Dwie twardości materaca umożliwiają regenerujący i zdrowy sen wszystkim użytkownikom materaca niezależnie od wagi ciała. Strona twardsza idealnie dopasuje się do ułożenia ciała osób cięższych, natomiast strona o większej miękkości zapewni relaks osobom lekkim.

Zobacz więcej
Cena: 1 055,00 zł

Comfort

Comfort
Comfort

Pianka wysoko elastyczna dzięki odpowiadającym anatomii człowieka nacięciom, zmniejsza ucisk co z kolei poprawia krążenie krwi. Nacięcia umożliwiają również odpowiednią wentylację, dzięki czemu zahamowany jest rozwój bakterii wewnątrz materaca.

Zobacz więcej
Cena: 600,00 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl