Zdrowy sen z materacem Orto Dream.

Orto Dream to materac kieszeniowy z systemem 7 stref twardości, uznawanego obecnie za najlepszy sposób na zapewnienie dobrego podparcia kręgosłupa podczas snu. Czym wyróżnia się materac Orto Dream?

 

Bardzo dobre podparcie kręgosłupa

 

Tak jak już wspomniałem, materac kieszeniowy Orto Dream posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, których celem jest jak najlepsze dostosowanie się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i zapewnienie precyzyjnego podparcia na każdym odcinku ciała. System ten został stworzony we współpracy ze specjalistami od anatomii i dzięki temu każdy fragment materaca kieszeniowego ma trochę inny poziom twardości, dostosowany do potrzeb konkretnej partii ciała. Bardzo ważną rolę pełnią tutaj najtwardsze części materaca umieszczone w części lędźwiowej kręgosłupa oraz średnio twarde, znajdujące się w okolicy kości miednicy, dzięki którym kręgosłup podczas snu bez trudu zachowuje swoją naturalną pozycję. Po kilku nocach spędzonych na Orto Dream nie czułem porannego uczucia obolałego kręgosłupa ani bólu w okolicy barków, które często towarzyszą mi nawet po kilku godzinach snu na materacach nie zapewniających wystarczająco dobrego podparcia kręgosłupa. Myślę że duże znaczenie ma tutaj także wysoka jakość sprężyn kieszeniowych użytych do produkcji materaca oraz ich zagęszczenie na poziomie 266 sztuk na m2 które sprawia. Duża ilość sprężyn, z których każda pracuje w osobnej kieszeni jako mechanizm niezależny od pozostałych, sprawia że materac bardzo dobrze dopasowuje się do zmian pozycji ciała.  

 

Lepsze samopoczucie dzięki lepszemu krążeniu krwi

 

Zdrowy sen to nie tylko odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Wie o tym chyba każda osoba, która tak jak ja boryka się z problemami z krążeniem krwi. Przystępując do testów materaca kieszeniowego Orto Dream zastanawiałem się, czy odczuję pozytywne efekty w zakresie krążenia. Muszę przyznać że sypiając a materacach o jednym poziomie twardości, przede wszystkim zbyt twardych, rano bardzo często zdarzało mi się odczuwać dolegliwości takie jak lekkie odrętwienie stóp czy też ociężałe łydki, związane z nieprawidłowym krążeniem. Najczęściej było związane to ze zbyt twardym materacem, na którym spałem. Orto Dream, dzięki elastycznej strefie ulokowanej pod łydkami, która zapewnia swobodny przepływ krwi, i średnio twardej, podpierającej zmęczone stopy, skutecznie radzi sobie z takimi dolegliwościami. Już po kilku dniach testowania zauważyłem poprawę, co bez wątpienia przełożyło się na moje lepsze samopoczucie i znacznie weselsze poranki.do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl