Uniwersalny materac lateksowy

Materac Natural to produkt uniwersalny: przypadnie do gustu praktycznie każdemu, niezależnie od wzrostu i wagi. Posiada specjalnie zaprojektowane strefy komfortu, dzięki którym dopasowuje się do ciała i jego potrzeb, zapewniając komfortowy wypoczynek.

 

7 stref twardości

 

Materac lateksowy Natural posiada 7 stref twardości, które sprawiają, że jest to produkt innowacyjny, przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Jak działają strefy twardości? Materac został wykonany z wkładu lateksowego, który został podzielony na 7 stref, z których każda ma nieco inną twardość i spełnia odmienne zadania. Pierwsza strefa jest dość elastyczna i ma za zadanie delikatnie podpierać głowę, nie uciskając jej jednocześnie i wspomagając swobodny przepływ krwi w głównych aortach. Druga strefa, przeznaczona do podpierania barków, jest nieco bardziej miękka, dzięki czemu nie uciska mięśni karku i nie powoduje uczucia odrętwienia. Trzecia strefa jest dość twarda, ponieważ jej zadanie to zapewnienie mocnego wsparcia lędźwiowemu odcinkowi kręgosłupa. Strefa czwarta, odpowiedzialna za podparcie miednicy, jest średnio twarda. Z kolei strefa piąta, przypadająca w obszarze ud, jest twarda i ma za zadanie utrzymanie ciała w odpowiedniej pozycji. Kolejna strefa, szósta, jest bardziej elastyczna, dzięki czemu zapewnia odpowiednie krążenie krwi w obrębie łydek i kolan. W strefie siódmej, średnio- twardej, najważniejsze zadanie to zapewnienie relaksu stopom i odciążenie ich podczas snu.

 

Komfort i relaks na najwyższym poziomie

 

Siedem stref twardości materaca lateksowego Natural zapewnia relaks całego ciała podczas nocnego wypoczynku. Zróżnicowana twardość sprawia, że materac dobrze podpiera najważniejsze punkty kręgosłupa, jednocześnie zapewniając relaks i odciążenie w strefie stóp i szyi, które wymagają odmiennego potraktowania. Materac został wykonany z dość grubej, 16 centymetrowej warstwy elastycznego lateksu, która dobrze dopasowuje się do indywidualnego kształtu ciała każdej osoby, delikatnie rozluźniając mięśnie. Po nocy spędzonej na takim materacu czujemy się zrelaksowani i wypoczęci, możemy także zapomnieć o bólach mięśni i uczuciu odrętwienia, które często pojawia się przy źle dobranych materacach. Materac Natural świetnie sprawdzi się w każdej sypialni.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl