Technologia inteligentnej sprężystości w materacu Natural Active

Natura activNatural Active to zupełna nowość na rynku materacy. Z pozoru niczym nie wyróżniający się materac kieszeniowy o średnim stopniu twardości, zdecydowanie zyskuje przy bliższym poznaniu. Głównym atutem produktu jest zastosowanie sprężyn Active Zone, które zgodnie z zapewnieniem producenta zapewniają wyjątkowo dobrą elastyczność. Sprawdźmy, co kryje się pod tym pojęciem.

 

Sprężyny Active Zone, czyli technologia inteligentnej sprężystości

 

Materac Natural Active został wyprodukowany z wykorzystaniem innowacyjnej technologii „inteligentnej sprężystości”. Wyjątkowe właściwości zapewnia zastosowanie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych o nazwie Active Zone, które są wykonane ze specjalnego tworzywa, gwarantującego większą elastyczność niż tradycyjne materiały. Na metr kwadratowy materaca przypada ok 231 sprężyn, które dopasowują się do kształtu ciała i zmiennego nacisku, jaki wywiera ono na materac podczas snu i zmian pozycji. Materac Natural Active posiada system pełnego strefowego podparcia, dzięki któremu na całej długości dopasowuje się do naturalnie zakrzywionego kształtu kręgosłupa. Dużą zaletą sprężyn Active Zone jest to, że materac zapewnia bardzo dobre podparcie niezależnie od wagi osoby, która na nim śpi. Tak samo dobrze spisuje się w przypadku osób niskich i drobnych, jak i tych znacznie wyższych, o większej wadze ciała. Materac jest średnio twardy, dlatego świetnie sprawdzi się dla osób o dość dużej wadze ciała, które borykają się z problemem nadciśnienia lub słabym krążeniem krwi. Materac Natural Active doskonale radzi sobie w podparciem kręgosłupa, nie uciskając jednocześnie naczyń krwionośnych i nie blokując przepływu krwi.

 

Komfort użytkowania

 

Materac Natural Active nie tylko świetnie podpiera kręgosłup i poprawia krążenie krwi, ale także jest niezwykle wygodny na co dzień. Podstawowy wkład ze sprężyn kieszeniowych został uzupełniony 3 centymetrową warstwą lateksu oraz 3 centymetrową warstwą pianki Comfyfoam, dzięki czemu sprawia wrażenie bardziej miękkiego i delikatnego. Po wypoczynku na materacu budzimy się wypoczęci i zrelaksowani, ponieważ nie wywiera on nacisku na naczynia krwionośne, ale także na mięśnie, gwarantując relaks i komfortowy wypoczynek. Całości dopełnia niezwykle przyjemny w dotyku pikowany pokrowiec Medicare Silver.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl