Natural Memory Slim: materac lateksowy o 3 strefach twardości

Materace lateksowe cieszą się dobrą opinią większości klientów: wytrzymałe, odporne na odkształcenia, a przy tym niezwykle elastyczne. Przykładem tego rodzaju materaca jest Natural Memory Slim: wyjątkowy materac, w którym zastosowano 3 strefy twardości dla lepszego podparcia kręgosłupa.

 

Trzy strefy podparcia kręgosłupa

 

Rdzeń materaca Natural Memory Slim został wykonany z 12 centymetrowej warstwy lateksu o trzech zróżnicowanych strefach twardości. To unikalne połączenie nowoczesnej technologii stosowania różnych stref twardości z zastosowaniem dobrej jakości lateksu. Materac jest bardziej twardy w strefie środkowej, której zadaniem jest podpieranie kręgosłupa w obszarze, który najbardziej tego potrzebuje. Pozostałe strefy materaca są bardziej miękkie, dopasowując się do potrzeb szyjnego odcinka kręgosłupa, głowy oraz stóp i łydek. W tych miejscach bardziej miękki materac nie uciska, poprawia krążenie krwi i sprawia, że mięśnie podczas snu są wypoczęte i zrelaksowane. Warstwa lateksu posiada na całej powierzchni specjalnie zaprojektowane otwory, które poprawiają elastyczność, a także wspomagają wentylację materaca. Dzięki ich zastosowaniu materac dobrze dopasowuje się do pozycji ciała podczas snu, nawet jeżeli mamy tendencję do „kręcenia się”, a wypoczynek na nim jest naprawdę komfortowy i przyjemny.

 

Elastyczna pianka dla lepszego komfortu

 

Na całej powierzchni materaca Natural Memory Slim umieszczono 3 centymetrową warstwę pianki termo elastycznej Memory Visco. Pianka posiada inteligentną pamięć materiału, dzięki której zapamiętuje pozycję ciała i dobrze dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn. Pianka reaguje nie tylko na nacisk ciała, ale przede wszystkim na jego temperaturę. Tworzywo ugina się w reakcji na wysoką temperaturę, którą posiadają te części ciała, które wywierają największy nacisk na powierzchnię materaca. Natomiast w miejscach, w których ciało ma niższą temperaturę, pianka Memory Visco ugina się jedynie delikatnie.


Materac lateksowy z trzema strefami twardości to produkt uniwersalny, który sprawdzi się w każdej sypialni.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl