Innowacyjny materac kieszeniowy Massage

Materace kieszeniowe cieszą się opinia solidnych i trwałych, dobrze sprawdzających się w większości sypialni. Zazwyczaj wybierając ten typ materaca nie oczekujemy po nim dodatkowych funkcji i udogodnień, a raczej produktu typu basic: wygodnego i komfortowego, ale raczej nie liczymy na efekt „wow”. Ten stereotyp skutecznie burzy Massage: innowacyjny materac kieszeniowy, który zapewnia dobre podparcie kręgosłupa i delikatny masaż w tym samym czasie.

 

Solidne podstawy

 

Materac Massage to solidna konstrukcja oparta o wkład ze sprężyn umieszczonych w pojedynczych kieszeniach. Zagęszczenie sprężyn na m2 wynosi około 266, co sprawia, że są one praktycznie niewyczuwalne nawet podczas częstych zmiany pozycji w trakcie snu. Materac ma dość dobrą elastyczność punktową, więc podczas użytkowania nie tworzą się na jego powierzchni niewygodne zagłębienia. Materac Massage jest dość twardy: oznaczenie H2/H3, przy czym posiada 7 stref podparcia kręgosłupa. Co to oznacza w praktyce? Materac jest trochę bardziej miękki w miejscach, które nie wymagają bardzo mocnego podparcia, np. w strefie, dzięki czemu odciąża kręgi szyjne podczas snu. W strefie bioder oraz ud, a także w obszarze lędźwiowym kręgosłupa, materac jest twardszy, dzięki czemu zapewnia lepsze podparcie i zapobiega bólom kręgosłupa.  

 

Relaksujący masaż

 

O jakości materaca kieszeniowego Massage przesądzają nie tyko solidne podstawy, ale także opcje dodatkowe, takie jak warstwa termo elastycznej pianki Memory Visco o grubości 5 centymetrów oraz 3 centymetrowa warstwa pianki Comfyfoam. Pianka dopasowuje się nie tylko do kształtu, ale także do temperatury ciała, co w połączeniu z zastosowaniem aż 7 stref twardości sprawia, że materac bardzo szybko reaguje na zmianę pozycji ciała podczas snu, uginając się precyzyjnie w potrzebnych miejscach. Warstwa pianki została specjalnie wyprofilowana, co przekłada się nie tylko na naprawdę rewelacyjne podparcie praktycznie w każdej pozycji snu, ale także ma właściwości masujące. I to właśnie ten delikatny masaż sprawia, że materac zyskał moje uznanie. Każdy, kto po ciężkim dniu w pracy czy też na zajęciach na uczelni położy się na specjalnie wyprofilowanym, delikatnie masującym materacu Massage, przekona się że warto zainwestować akurat w ten model.

 

Materac Massage mogę polecić każdemu, kto szuka czegoś więcej poza podstawowymi cechami, takimi jak trwałość i elastyczność, a także naprawdę dobre podparcie kręgosłup. Efekt masujący osiągnięty dzięki warstwie specjalnie wyprofilowanej pianki Memory Visco sprawia, że produkt zdecydowanie wyróżnia się w gronie innych materacy kieszeniowych.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl