Fit Exclusive: super wygodny materac sprężynowy

Jeżeli szukasz materaca, który zapewni doskonałe wsparcie dla kręgosłupa, a jednocześnie będzie delikatny w dotyku i niezwykle komfortowy, to Fit Exclusive z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To wyjątkowy materac dla bardzo wymagających klientów. Przy jego konstrukcji producent zastosował kilka różnorodnych i innowacyjnych rozwiązań, które wzajemnie się uzupełniają, dając naprawdę niesamowity efekt.

 

Elastyczne sprężyny kieszeniowe dla podparcia kręgosłupa

 

Materac Fit Exclusive zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa, przede wszystkim dzięki zastosowaniu dobrej jakości wkładu wykonanego w technologii sprężyn kieszeniowych. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się trwałością i dużą wytrzymałością metalowych sprężyn, ale także wysoką elastycznością punktową, którą zapewniają materiałowe sprężyny, mieszczące w sobie pojedyncze sprężyny. W materacu Fit Exclusive na każdy m2 przypada aż 525 sprężyn umieszczonych w kieszonkach, dzięki czemu materac rewelacyjnie reaguje na nacisk ciała i każdą zmianę pozycji podczas snu. Dzięki temu luksusowemu rozwiązaniu z górnej półki materac świetnie podpiera kręgosłup i sprawdzi się także w sypialniach osób, które cierpią z powodu powtarzających się bólów pleców oraz problemów z krążeniem.

 

Zewnętrzna warstwa z pianki termoelastycznej

 

Materac Fit Exclusive zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na nowoczesny wkład kieszeniowy, ale również ze względu na zewnętrzną warstwę wykonaną z termoelastycznej pianki Memory Visco. Pianka reaguje na temperaturę ciała, dopasowując się do jego naturalnego kształtu i podpierając kręgosłup na całej długości, uwzględniając jego naturalne krzywizny. Pianka została dodatkowo wyprofilowana w taki sposób, aby uwzględnić anatomię ludzkiego ciała i jeszcze lepiej dopasować się do jego kształtu. Posiada ona także właściwości masujące, dzięki czemu śpiąc na materacu Fit Exclusive czujemy się wypoczęci i zrelaksowani. Taki materac zapewni poczucie luksusu w każdej sypialni.

 

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przy produkcji tego materaca są trójwymiarowe bordery, dzięki którym powietrze może swobodnie przepływać przez całą grubość i wszystkie warstwy materaca. Dzięki borderom i znacznie lepszej wentylacji materac posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne, co ma duże znaczenie dla osób z uczuleniami i wrażliwą skórą oraz drogami oddechowymi.

 

Materac Fit Exclusive to produkt, który mogę polecić każdej osobie dbającej o komfort snu i ceniącej dobre podparcie kręgosłupa. Wygodny i luksusowy, świetnie sprawdzi się w każdej sypialni.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl