Comfort Touch: piankowy materac wysokiej jakości

Materace piankowe to obecnie jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych typów. Zapewniają dobre podparcie kręgosłupa i bardzo dobry komfort snu, dzięki czemu są chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Przykładem jest materac Comfort Touch, wykonany z kilku różnych rodzajów pianek.

 

Trzy rodzaje pianki dla lepszego komfortu

 

Materac Comfort Touch to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie zalety aż trzech różnych rodzajów pianek. Pianka termoelastyczna Memory Visco to materiał, który zapamiętuje pozycję naszego ciała podczas snu na podstawie temperatury. W praktyce działa to tak, że powierzchnia materaca ugina się w miejscu, w którym styka się z wyższą temperaturą, czyli w miejscach większego nacisku ciała. Po ustaniu nacisku materac wraca do swojej naturalnej pozycji, a po miejscu ugięcia nie pozostaje nawet ślad. To dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Drugim rodzajem pianki jest wysokoelastyczna Flexfoam, która została umieszczona w rdzeniu materaca. Pianka Flexfoam odpowiada za elastyczność produktu i sprawia, ze nadaje się on także dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa, niezależnie od wagi ciała. Trzeci rodzaj, czyli pianka Comfyfoam, to delikatna warstwa odpowiadająca za uczucie komfortu i delikatności w trakcie snu. To dzięki niej po nocy spędzonej na materacu Comfort Touch czujemy się doskonale zrelaksowani i wypoczęci, nasze ciało jest odprężone, a mięśnie delikatnie rozmasowane.

 

Doskonałe podparcie kręgosłupa

 

Materac Comfort Touch to przede wszystkim wrażenie luksusu i komfortu podczas snu. Dzięki systemowi specjalnych nacięć w wewnętrznej warstwie elastycznej pianki materac doskonale podpiera kręgosłup, a odpowiednio profilowane warstwy zewnętrzne zapewniają wygodę podczas snu. Pianki różnego rodzaju zostały ułożone zgodnie z systemem 7 stref podparcia: bardziej twarde w obszarach wymagających mocnego podparcia, tak jak lędźwiowa część kręgosłupa, a bardziej miękkie w miejscach, które potrzebują delikatnego wsparcia, jak głowa, szyja, stopy oraz łydki. Dodatkowy komfort gwarantuje system Air Flow, który odpowiada za dobrą wentylację i przepływ powietrza. To system wyjątkowo korzystny dla osób ze skłonnościami do alergii, ponieważ uniemożliwia rozwój drobnoustrojów, które mogłyby powodować uczulenia.

 

Materac Comfort Touch to idealne wręcz połączenie mocnego podparcia kręgosłupa z delikatnością i komfortem snu.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl