Wysyłka

Wysyłka realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia. Zamówienia złożone po godzinie 14-tej realizowane są od następnego dnia roboczego. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem SUUS przesyłką ubezpieczoną. Termin realizacji zamówienia jest okresem czasu na przekazanie przesyłki kurierowi. Potwierdzenie wysłania wraz z numerem listu przewozowego zostanie przesłane drogą mailową przez kuriera, zaraz po skierowaniu przesyłki do odpowiedniego oddziału. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłek gabarytowch do mieszkania.

Koszt przesyłki naszych produktów wynosi 0 zł przy przedpłacie (przelew, płatność kartą, gotówka w sklepie). Wybierając płatność za pobraniem zostanie naliczona opłata w wysokości 20 zł. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie zostało naruszone opakowanie podczas transportu. Jeśli produkt został uszkodzony, należy w obecności kuriera sporządzić protokół zniszczenia oraz zgłosić ten fakt niezwłocznie firmie FTM Group s.c. w celu jak najszybszego rozwiązania problemu.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl